قربانی: مقدماتی چیده شد تا گل گهر از بحران خارج گردد، یکسری کفتار صفت به دنبال صندلی ما هستند

به گزارش بانه مارکت، مربی سایپا می گوید طی هفته گذشته اتفاقاتی پشت هم چیده شد تا گل گهر مقابل تیمش پیروز گردد.

قربانی: مقدماتی چیده شد تا گل گهر از بحران خارج گردد، یکسری کفتار صفت به دنبال صندلی ما هستند

به گزارش بانه مارکت، پیروز قربانی، مربی سایپا پس از بازی با گل گهر سیرجان اظهار کرد: نمی خواهم راجع به داوری صحبت کنم. از بحران درآمدن تمام تیم های متول را به کسانی که نقش داشتند، تبریک می گویم. خواهشا دم از پاکی نزنید. من فنی صحبت می کنم. مربی گل گهر استاد بنده است و احترامش واجب است اما کجای جهان 30، 40 دقیقه به یک مربی تریبون داده می گردد و او تمام اشتباهات داوری چند سال اخیر را می گوید و در آخر از فدراسیون می خواهد که چند اسم را به عنوان داور بازی های تیمش نگذارند؟ من برای کسانی که جرات ندارند و در فوتبال حضور دارند، متاسفم.

او اضافه نمود: امثال پیروز قربانی باید رئیس فدراسیون شوند تا فوتبال پاک گردد. باخت سایپا را به کسانی که یک هفته زحمت کشیدند تبریک می گویم. به مربیان کفتار صفتی که خانه نشسته اند و بعد از بازی با استقلال به اعضای هیات مدیره ما پیامک می دهند که اگر بیایند، بردها ادامه پیدا می نماید، تبریک می گویم. دفعه بعد اسم آن ها را می آورم. به خدا قسم که هیچ کاری برای فوتبال ایران نکردید و الان که در خانه نشسته اید، بهترین یاری و اتفاق برای فوتبال ایران است. به جان بچه ام دفعه بعد اسم آن ها را می آورم. نه به کمیته انضباطی و نه اخلاق می روم. محرومم کنید ولی دم از فوتبال پاک نزنید. دست اندر کاران فوتبال ما هوادار تیم های متمول و پول دار هستند. هرکاری دوست دارید بکنید ولی تا من هستم سعی می کنم فوتبال پاک گردد.

مربی سایپا ادامه داد: نتیجه دریافت در این فوتبال برای یک سری تیم های ویژه شده است. اگر کسی بخواهد نتیجه بگیرد، به روش های مختلف تخریب می گردد و برای مثال متهم به جادوگری می گردد. برای این که فوتبال ایران پاک گردد، همه کار می کنم. مقدمات چیده شد تا گل گهر در این بازی پیروز گردد. مهاجم ما وسط زمین روی یک خطای معمولی کارت زرد می گیرد و توجیه داور این است سه خطای متوالی نموده است. این را به ما که 20 سال در این فوتبال هستیم نگویید و ما را چیزی فرض نکنید. همه دست به دست هم دادند تا تیم های متمول از بحران دربیایند ولی در نهایت حکومت به صالحان می رسد.

قربانی گفت: من از حق ابراهیم صادقی دفاع می کنم. او تا قبل از بازی با ذوب آهن از طرف باشگاه تحت فشار بود. ما حمایتی از باشگاه ندیدیم. حمایت موقعی است که تیم نتیجه نمی گیرد. اصلا برایم مهم نیست که بخواهند از من ناراحت شوند و بخواهند من را اخراج نمایند.

او در سرانجام اعلام کرد: من اسم هیچکس را نمی آورم ولی فوتبال ما پاک نیست. آدم هایی که در این فوتبال هستند به دلیل ضعف هایی که دارند باعث می شوند فوتبال مان پاک نباشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قربانی: مقدماتی چیده شد تا گل گهر از بحران خارج گردد، یکسری کفتار صفت به دنبال صندلی ما هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربانی: مقدماتی چیده شد تا گل گهر از بحران خارج گردد، یکسری کفتار صفت به دنبال صندلی ما هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید