تونل افتخار گل گهر برای پرسپولیس

به گزارش بانه مارکت، نشست هماهنگی مدیران برای بازی امشب پرسپولیس و گل گهر سیرجان، صبح امروز شنبه از ساعت 10 صبح در سالن کنفرانس هیات فوتبال سیرجان برگزار گشت.

تونل افتخار گل گهر برای پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی بانه مارکت، به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در این جلسه که به ریاست مهدی کرامتی ناظر مسابقه و نماینده فدراسیون برگزار شد، فریبرز مرادی به عنوان ناظر ویژه سازمان لیگ و افشین پیروانی و علیرضا اشرف به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس، حضور پیدا کردند.

در این جلسه مقرر شد تیم فوتبال پرسپولیس با لباس یکدست قرمز برای بازیکنان و سبز برای دروازه بان و یکدست آبی برای بازیکنان گل گهر سیرجان و مشکی برای دروازه بان آن تیم وارد زمین شوند.

همچنین نماینده تیم گل گهر سیرجان گفت؛ در این بازی قصد دارند برای تیم فوتبال پرسپولیس تونل افتخار باز نمایند.

نماینده تیم فوتبال پرسپولیس نیز با قدردانی از هواداران پرسپولیس و میهمان نوازی سیرجانی ها که استقبال چشمگیری از سرخپوشان داشتند، با حفظ احترام به هواداران و مردم سیرجان خواستار آن شد که تمهیداتی اندیشیده شود که هم خروج اعضای تیم از هتل دچار مشکل نشوند و حضور در ورزشگاه دچار وقفه نشود و هم رعایت پروتکل های بهداشتی برای حفظ سلامت اعضای تیم و تماشاگران حاضر شود.

گفتنی است؛ تیم فوتبال پرسپولیس، شب گذشته در ورود به سیرجان در فرودگاه، طول راستا و در محل هتل با استقبال و میهمان نوازی گسترده هواداران، سیرجانی ها و کرمانی ها روبرو شد تا جایی که ورود تیم به هتل هم با دشواری انجام شد.

نیروی انتظامی گفت؛ برای تسهیل حرکت تیم از هتل اقدام به نرده کشی برابر هتل می کند تا اعضای تیم بتوانند به راحتی از میان هواداران و از راهرویی که ایجاد می شود عبور نمایند.

باشگاه پرسپولیس همچنین با قدردانی از هواداران پرسپولیس و مردم کرمان و سیرجان درخواست کرد، با توجه به این که در شرایط کنونی، آنها و اعضای تیم را در معرض ابتلا به ویروس کووید 19 و ابتلا به کرونا قرار می دهد، از تجمع خودداری کرده و حتما نسبت به رعایت پروتکل ها از جمله زدن ماسک اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تونل افتخار گل گهر برای پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تونل افتخار گل گهر برای پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید