توجه به منزلت اعضای هیئت علمی مهم ترین اولویت دانشگاه آزاد است

به گزارش بانه مارکت، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: توجه به معیشت و منزلت اعضای هیأت علمی مهم ترین اولویت دانشگاه آزاد اسلامی است.

توجه به منزلت اعضای هیئت علمی مهم ترین اولویت دانشگاه آزاد است

به گزارش گروه دانشگاه بانه مارکت، مرنام مجازی گرامیداشت روز معلم و تقدیر از استادان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین با حضور برخط فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، اصغر کشت کار سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، رضا شعبان نژاد سرپرست ناحیه جنوب و غرب استان قزوین و هیات رییسه واحد قزوین برگزار شد.

فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در این مرنام، ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت علی (ع) و تبریک روز معلم، در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطر شهید مطهری به روایات اهل بیت (ع) در خصوص جایگاه رفیع معلم اشاره کرد و گفت: در فرهنگ اهل بیت (ع) نسبت به جایگاه برجسته معلمان بسیار تاکید شده است.

وی افزود: حضرت علی (ع) در خصوص جایگاه رفیع معلمی می فرمایند: هر وقت معلم تان وارد جلسه ای شد به نشانه احترام از جای خود برخیز، هر چند که امیر باشی. این تاکید ایشان نشان از جایگاه بسیار مهم معلم در نزد اهل دین است.

جهان بین تاکید کرد: وظیفه ما هم به نام مسئول، این است که بهترین برنامه ریزی ها را برای ارتقاء شان و منزلت استادان در دانشگاه آزاد اسلامی داشته باشیم.

وی ادامه داد: مطمئناً بدون حضور استادان، پیشبرد فعالیت های فرهنگی در دانشگاه میسر نخواهد بود. به همین علت توجه به معیشت اعضای هیات علمی از مهم ترین اولویت های دانشگاه آزاد اسلامی است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه به نقش استادان و اثرگذاری آنان بر دانشجویان اشاره و خاطرنشان کرد: استادان با رفتار، کلام و یا حتی با سکوت خود، بر دانشجویان تاثیر بسزایی دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "توجه به منزلت اعضای هیئت علمی مهم ترین اولویت دانشگاه آزاد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توجه به منزلت اعضای هیئت علمی مهم ترین اولویت دانشگاه آزاد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید