افزایش سرویس دهی خط 5 مترو برای مسابقه فوتبال نساجی مازندران و مس کرمان

به گزارش بانه مارکت، مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش سرویس دهی خط 5 به تماشاگران مسابقه فوتبال نساجی مازندران و مس کرمان، در روز سه شنبه 30 فروردین ماه 1401 اطلاع داد.

افزایش سرویس دهی خط 5 مترو برای مسابقه فوتبال نساجی مازندران و مس کرمان

به گزارش گروه اجتماعی بانه مارکت، احسان حامدمقدم با اشاره به اینکه زمان فعالیت خطوط متروی تهران و حومه تا ساعت 22 است گفت: امروز به علت برگزاری مسابقه فوتبال در استادیوم آزادی دو قطار فوق العاده اعزام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ملاقات نیمه نهایی جام حذفی میان نساجی مازندران و مس کرمان ممکن است به وقت اضافه برسد اضافه نمود: آخرین قطار خط 5 از مبدأ ایستگاه گلشهر در ساعت 22:50 به ایستگاه استادیوم آزادی می رسند که مقرر شده است تا با نظارت مسئول ایستگاه استادیوم آزادی و با هماهنگی مرکز کنترل ترافیک، در صورت احتیاج چند دقیقه بیشتر در این ایستگاه توقف داشته باشند.

وی توضیح داد: به منظور رفاه حال تماشاگران مسابقه فوتبال نساجی مازندران و مس کرمان و تسهیل در رفت آمد آن ها دو قطار فوق العاده در ساعت 23:15 از مبدأ ایستگاه استادیوم آزادی به مقاصد گلشهر و تهران (صادقیه) در نظر گرفته شده است.

لازم به شرح است که زمان خاتمه فعالیت خطوط درون شهری متروی تهران و حومه ساعت 22 است و تماشاگران پس از رسیدن به ایستگاه صادقیه باید از سایر وسایل حمل ونقل عمومی برای رسیدن به مقاصد خود استفاده نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افزایش سرویس دهی خط 5 مترو برای مسابقه فوتبال نساجی مازندران و مس کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سرویس دهی خط 5 مترو برای مسابقه فوتبال نساجی مازندران و مس کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید