واکنش مربی تیم کشتی آزاد به نحوه انتخاب مسافران جهانی

به گزارش بانه مارکت، رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی دنیا 10 تا 13 مهرماه در شهر اسلو نروژ برگزار می گردد که تیم ایران بامداد چهارشنبه 7 مهرماه تهران را به مقصد اسلو محل ترک می نماید. آزادکاران کشورمان در حال حاضر آخرین روزهای اردوی آماده سازی خود را سپری می نمایند

واکنش مربی تیم کشتی آزاد به نحوه انتخاب مسافران جهانی

ملی پوشان کشورمان صبح امروز تمرین مرور فن کشتی را برگزار می نمایند و عصر هم استراحت دارند. آزادکاران در ادامه تمرینات خود فردا دوشنبه هم تمرین وزن را برگزار می نمایند و صبح سه شنبه هم آخرین تمرین مرور فن پیش از اعزام به نروژ را برگزار خواهند بود.

به همین دلیل مصطفی میرعمادیان مربی تیم ملی کشتی آزاد در واکنش به نحوه انتخاب مسافران رقابت های جهانی گفت: این تیم از یک جهت درست و اصولی انتخاب شده و کشتی گیران شایسته به وسیله چرخه انتخابی وارد تیم ملی شدند. فرصت کمی داشتیم تا بعد از مسابقات المپیک بتوانیم خود را برای مسابقات جهانی آماده کنیم اما کادرفنی برنامه ای تدوین کرد تا کشتی گیران بتوانند برترین ریکاوری و آمادگی را برای مسابقات جهانی داشته باشند. دو اردو داشتیم که کشتی گیران در این اردوها به مرز آمادگی رسیدند و بدنسازی نوین و مرتبط با کشتی را داشتیم که طبق برنامه بدنساز تیم انجام می شد. امیدواریم با وجود این جوانان کاری کنیم کارستان چراکه باید به جوانان اعتماد کرد تا بتوانیم برترین نتایج را بگیریم.

به گفته وی 50 درصد کشتی گیران اعزامی از رده جوانان هستند و میانگین سنی تیم 22 تا 23 سال است. بعلاوه مسئولین فدراسیون بدنبال برنامه ریزی درازمدت هستند تا بتوانند از هم اکنون برترین کشتی گیران را برای المپیک و جهانی آینده آماده نمایند. بعلاوه حضور عموزاد، امیرمحمد یزدانی، عرفان الهی و نخودی نشان می دهد اتفاقات خوبی در تیم ملی رخ خواهد داد. ضمن اینکه 6 نفر از کشتی گیران ملی پوش برای اولین بار است در مسابقات جهانی شرکت می نمایند.

به گزارش بانه مارکت، ترکیب تیم ملی کشتی آزاد کشورمان برای حضور در این مسابقات به توضیح زیر است:

57 کیلوگرم: علیرضا سرلک

61 کیلوگرم: رحمان عموزاد

65 کیلوگرم: امیر محمد یزدانی

70 کیلوگرم: عرفان الهی

74 کیلوگرم: یونس امامی

79 کیلوگرم: محمد نخودی

86 کیلوگرم: حسن یزدانی

92 کیلوگرم: کامران قاسم پور

97 کیلوگرم: مجتبی گلیج

125 کیلوگرم: امیر حسین زارع

سرمربی: پژمان درستکار

مربیان: مصطفی میرعمادیان- احسان امینی- بهنام احسان پور- مصطفی آقاجانی- اباذر اسلامی

مربی بدنساز: عباس خدایاری

ماساژور: سجاد امیری

داور: محمد مصلایی پور - مهدی بشیرزاده

سرپرست: سید حجت کریمی

منبع: خبرگزاری مهر

به "واکنش مربی تیم کشتی آزاد به نحوه انتخاب مسافران جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مربی تیم کشتی آزاد به نحوه انتخاب مسافران جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید