چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای وشنام دری شهرستان چابهار افتتاح شد

به گزارش بانه مارکت، خبرنگاران/سیستان و بلوچستان با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و معاون سیاسی اجتماعی استانداری سیستان وبلوچستان زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای وشنام دری شهرستان چابهار افتتاح شد.

چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای وشنام دری شهرستان چابهار افتتاح شد

به گزارش بانه مارکت پروژه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای وشنام دری چابهار که بصورت مشارکتی توسط اداره کل ورزش و جوانان ، دهیاری و منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار و همچنین فرمانداری این شهرستان در فضای با زیربنای 1350 متر مربع و با اعتبار هزینه شده بالغ 5000 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی در سال 98 شروع شده که امروز در هشتمین روز دهه مبارک فجر به مورد بهره برداری رسید.

با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، جمعیتی بالغ بر 2700 نفر در قالب 600 خانوار و حدود 6 روستا از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد.

گفتنی است، به مناسبت گرامیداشت دهه-مبارک-فجر بیش از 14 پروژه مهم حوزه ورزش و جوانان با اعتباری بالغ بر 170 میلیارد ریال در سراسر استان سیستان و بلوچستان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید و همچنین تجهیز بیش از 19 خانه ورزش روستایی با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان با شروع دهه مبارک فجر استارت خورده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای وشنام دری شهرستان چابهار افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای وشنام دری شهرستان چابهار افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید