مسمومیت 51 دانش آموز در هنرستان نور قم

به گزارش بانه مارکت، 51 دانش آموز و چند نفر از کادر آموزشی هنرستان دخترانه نور قم ظهر امروز با علائم شبیه مسمومیت راهی بیمارستان شدند.

مسمومیت 51 دانش آموز در هنرستان نور قم

به گزارش تسنیم، ظهر امروز 51 نفر از دانش آموزان هنرستان نور واقع در محله یزدانشهر به همراه تعداد اندکی از پرسنل آموزشی با علائم تنفسی به بیمارستان های ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و مجتمع درمانی فرقانی منتقل شدند. ارزیابی های اولیه بالینی که از طریق کادر درمان در این بیمارستان اجرا شده است نشان دهنده مسمومیت این افراد است.

براساس آخرین گزارش مسئولان بهداشتی استان قم، در حال حاضر حال عمومی تمامی این افراد رو به بهبود است و تنها به منظور احتیاط بیشتر تحت نظر مراقبت های پزشکی هستند.علت اصلی این حادثه هنوز مشخص نیست اما احتمالاً مسمومیت استنشاقی علت اصلی این اتفاق است. با تکمیل فرایندهای پزشکی طی ساعات آینده ترخیص بیماران از مراکز درمانی آغاز می شود.

روابط عمومی آموزش و پرورش قم نیز درباره مسمومیت 51 دانش آموز هنرستان دخترانه نور قم که امروز با علائم مسمومیت تنفسی از طریق اورژانس به دو بیمارستان این استان منتقل شدند، اعلام نمود: شرایط تعدادی از دانش آموزان تثبیت شده ولی برای اطمینان از سلامت آنان ، این افراد در مراکز درمانی بستری شدند. منشا این مسمومیت هنوز مشخص نیست و کارشناسان درحال بررسی آن هستند.

منبع: فرارو

به "مسمومیت 51 دانش آموز در هنرستان نور قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسمومیت 51 دانش آموز در هنرستان نور قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید