قابلیت واکنش به پیام ها به واتساپ می آید

به گزارش بانه مارکت، واتساپ در نظر دارد قابلیت واکنش به پیام های مختلف را در این پیام رسان در دسترس کاربران قرار دهد.

قابلیت واکنش به پیام ها به واتساپ می آید

به گزارش بانه مارکت به نقل از gsmarena، واتساپ آپدیت 2.21.24.8 را برای کاربران اندرویدی خود در کانال بتا منتشر کرده است که نشان می دهد این شرکت در حال کار بر روی اعلان های واکنش به پیام ها برای این پیام رسان است. واتساپ چند ماهی است که بر روی ویژگی واکنش به پیام ها کار می کند. این ویژگی همانطور که از نامش معین است، به کاربران اجازه می دهد همانطور که در برنامه فیسبوک به پست ها و نظرات واکنش نشان می دهند، در پیامرسان واتساپ نیز به همین صورت به پیام ها واکنش نشان دهند.

پیش از این، واتساپ هیچ برنامه ای برای آگاه کردن کاربران از واکنش به پیام ها نداشت، اما این شرکت بعدا شروع به توسعه این ویژگی برای نسخه بتا برنامه برای کاربران iOS کرد و اکنون نیز در حال کار بر روی ارائه همین ویژگی برای کاربران اندرویدی خود است.

این منبع می گوید که ویژگی اعلان های واکنش پیام برنامه ریزی شده است تا در یک به روز رسانی در آینده منتشر شود؛ بنابراین به احتمال زیاد حتی اگر در آخرین نسخه بتا هستید، امکان دارد این ویژگی را در منوی تنظیمات واتساپ خود نبینید. علاوه بر این، معین نیست که واتساپ چه زمانی ویژگی واکنش دادن به پیام را برای همه کاربران منتشر می کند.

بیشتر بخوانید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "قابلیت واکنش به پیام ها به واتساپ می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابلیت واکنش به پیام ها به واتساپ می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید