واتس اپ صاحب امکانات جدیدی می گردد

به گزارش بانه مارکت، تهران (پانا) - واتس اپ به زودی امکان دسترسی همزمان به این پیغام رسان از چند دستگاه و گزینه های بیشتر برای قابلیت پیغامهای محو شونده را عرضه می نماید.

واتس اپ صاحب امکانات جدیدی می گردد

به گزارش ایسنا، مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس بوک - شرکت مادر واتس اپ - در گفت و گو با پایگاه خبری WaBetaInfo تایید کرد که پشتیبانی از دسترسی همزمان به واتس اپ در چند دستگاه بزودی افزوده خواهد شد. ویل کت کارت، مدیر واتس اپ گفت: کاربران می توانند حداکثر چهار دستگاه را به یک حساب کاربری متصل نمایند. این شرکت پیغام رسان بعلاوه سرگرم کار برای معرفی یک اپلیکیشن واتس اپ اختصاصی برای آی پد است.

زاکربرگ گفت: همگام کردن صحیح پیغامها و محتوا در چندین دستگاه حتی وقتی شارژ گوشی شما رو به خاتمه است چالش فنی بزرگی است اما ما این مسئله را حل کردیم و در پی عرضه این امکان در آینده نزدیک هستیم.

این سرویس پیغام رسان سال گذشته قابلیتی را برای معین مدت زمان هفت روزه برای حذف شدن اتوماتیک پیغامها معرفی کرد و اکنون در پی توسعه این قابلیت است تا به کاربران اجازه دهد تصاویر و ویدیوهایی را به اشتراک بگذارند که تنها می توانند یک بار مشاهده شوند.

زاکربرگ گفت: ما بعلاوه در پی عرضه قابلیت یک بار مشاهده هستیم تا کاربران بتوانند محتوایی را ارسال نمایند که بمحض مشاهده شدن به وسیله دریافت نماینده پیغام، حذف شوند.

کاربران واتس اپ گزینه ای را برای اجرای ناپدید شدن برای همه چتهای نو در این اپلیکیشن خواهند داشت.

بر اساس گزارش تک کرانچ، زاکربرگ و کت کارت اظهار کردند این قابلیتها در نسخه بتای عمومی این پیغام رسان ظرف یک یا دو ماه آینده عرضه خواهند شد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "واتس اپ صاحب امکانات جدیدی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واتس اپ صاحب امکانات جدیدی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید