سری A، پیروزی یوونتوس و اینتر در دیدارهای معوقه، پیرلو نفس راحت کشید

به گزارش بانه مارکت، در دو دیدار معوقه از سری A تیم های فوتبال یوونتوس و اینتر به ترتیب برابر ناپولی و ساسولو به برتری رسیدند تا فاصله شان در جدول رده بندی حفظ شود.

سری A، پیروزی یوونتوس و اینتر در دیدارهای معوقه، پیرلو نفس راحت کشید

به گزارش بانه مارکت، در دو دیدار معوقه تیم های فوتبال یوونتوس و اینتر هر دو در خانه به ترتیب برابر تیم های ناپولی و ساسولو به میدان رفتند و هر دو تیم میهمانان خود را با نتیجه مشابه 2 بر یک شکست دادند.

در تورین، در دیداری معوقه از هفته سوم سری A تیم فوتبال یوونتوس که به شدت به 3 امتیاز این بازی برای ماندن در کورس قهرمانی نیاز داشت، با گل کریستیانو رونالدو در دقیقه 13 پیش افتاد. در نیمه دوم و در دقیقه 73 پائولو دیبالا که به عنوان یار تعویضی به میدان رفته بود گل دوم بانوی پیر را به ثمر رساند. ناپولی در دقیقه 90 در نتیجه خطای جورجو کیه لینی روی اسیمهن در محوطه جریمه، یک ضربه پنالتی به دست آورد که کاپیتانش لورنزو اینسینیه آن را به گل تبدیل کرد. به این ترتیب بانوی پیر این بازی حساس را برد تا سرمربی اش آندره آ پیرلو که این روزها زمزمه اخراجش شنیده می شود نفس راحتی بکشد.

در بازی همزمان تیم فوتبال اینتر در دیداری معوقه از هفته بیست و هشتم سری A میزبان ساسولو یکی از تیم های سرسخت کالچو بود که در ای نبازی روملو لوکاکو و لائوتارو مارتینس در دقیقه 67 اینتر را پیش انداختند و حامد جونیور ترائوره در دقیقه 85 یکی از گل های خورده را برای ساسولو جبران کرد.

با نتایج این دو بازی اینتر 71 امتیازی شد و حاشیه امنیت خود را در صدر جدول رده بندی سری A به 11 امتیاز افزایش داد. یوونتوس هم 59 امتیازی شد و با صعود به رده سوم به فاصله میلان رده دومی رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سری A، پیروزی یوونتوس و اینتر در دیدارهای معوقه، پیرلو نفس راحت کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سری A، پیروزی یوونتوس و اینتر در دیدارهای معوقه، پیرلو نفس راحت کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید