دو دُز واکسن شرط ورود به موزه ها در نوروز

به گزارش بانه مارکت، وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: صدور بلیت برای بازدیدکنندگان موزه ها پس از احراز سلامت آن ها و استعلام تزریق دو دُز واکسن کرونا امکان پذیر شد.

دو دُز واکسن شرط ورود به موزه ها در نوروز

ایسنا: علیرضا طالبی، مدیرکل فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت فضای مجازی این وزارتخانه گفت: براساس بند یک مصوبات هشتادوششمین جلسه ستاد ملی کرونا در راستای اجرای طرح مدیریت هوشمند بیماری های همه گیر کووید-19، سامانه امید در اختیار وزارتخانه نهاده شد و سامانه یکپارچه بلیت الکترونیکی ابنیه فرهنگی تاریخی به سامانه هوشمند بیماری های فراگیر (امید) متصل شد.

او اضافه کرد: در تمام اماکن فرهنگی تاریخی پس از دریافت کد ملی یکی از اعضای خانواده و در صورت قرنطینه نبودن این شخص و دریافت حداقل دو دُز واکسن برای تمام اعضای خانواده، بلیت صادر می گردد.

طالبی با تاکید بر تهیه بلیت به صورت الکترونیکی در بازدیدهای نوروزی موزه ها، اظهار کرد: از دو طریق سایت http://bilit.tafrihati.com و اپلیکشین تاپ امکان خرید بلیت الکترونیکی وجود دارد که در شرایط کنونی بهتر است بلیت از این دو طریق و به صورت الکترونیکی تهیه گردد.

مدیرکل فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت فضای مجازی درباره اتصال تاسیسات گردشگری به سامانه امید، گفت: هتل ها و اماکن اقامتی نیز به سامانه http://myst.mcth.ir (جانا)، متصل شده اند که صحت سلامت پرسنل و گردشگران به وسیله ورود کد ملی معین و در صورت سلامت تایید می گردد.

منبع: توریسم آنلاین

به "دو دُز واکسن شرط ورود به موزه ها در نوروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو دُز واکسن شرط ورود به موزه ها در نوروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید