ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان از 11 اردیبهشت آغاز می شود

به گزارش بانه مارکت، ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان در سال تحصیلی 1401-1400 از 11 اردیبهشت در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان آغاز می شود و تا 10 خرداد ادامه خواهد داشت.

ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان از 11 اردیبهشت آغاز می شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه بانه مارکت، سازمان امور دانشجویان گفت: دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال به سایر دانشگاه ها، از یازدهم اردیبهشت تا 10 خرداد 1400 فرصت دارند برای ثبت درخواست خود جهت سال تحصیلی 1401-1400 به سامانه سجاد به آدرس https://portal.saorg.ir مراجعه و نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام کنند.

همچنین دانشگاه های مبدأ موظفند درخواست دانشجو را بررسی کرده و در صورت داشتن شرایط از 11 خرداد لغایت 15 تیر ماه نظر خود را در سامانه اعلام و در صورت موافقت ریز نمرات دانشجو را به دانشگاه مقصد ارسال کنند. سپس دانشگاه های مقصد موظفند حداکثر تا پایان مرداد ماه نسبت به بررسی تقاضا ها اقدام و از طریق سامانه یاد شده اعلام کند.

با توجه به شرایط ایجاد شده به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور و پیروی تمام مؤسسات آموزش عالی از دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا، در صورت تداوم شرایط بیماری، میهمانی و انتقال دانشجویان تحت شرایط حاکم خواهد بود و موافقت مؤسسات مبدا و مقصد با درخواست های میهمانی و انتقال در صورت بازگشت به شرایط عادی در مؤسسات آموزش عالی امکان پذیر خواهد بود.

دانشگاه ها و مؤسسات موظف هستند زمان شروع ثبت درخواست های میهمانی و انتقال را با استفاده از ابزار های مناسب اطلاع رسانی علی الخصوص از طریق فضای مجازی به اطلاع کلیه دانشجویان برسانند.

دانشجو ضمن آگاهی از شرایط حاکم به دلیل بروز بیماری کرونا و شرایط دانشگاه مبدا و مقصد بایستی با اطلاع کامل از شرایط تحصیلی خود و شرایط ثبت نام در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان در موعد اعلام شده (یازدهم اردیبهشت لغایت دهم خرداد) درخواست خود مبنی بر بر نوع آن (2 نیمسال میهمانی، تمدید میهمانی، میهمان دائم و انتقال) برای سال تحصیلی 1401- 1400 ثبت و با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصیلی، شرایط دوره موردتقاضا در دانشگاه مقصد، نسبت به انتخاب دانشگاه یا مؤسسه مقصد اقدام و مستندات خود را برای تقاضای ارائه شده اسکن و ضمیمه تقاضا کند.

متقاضیان جهت ثبت درخواست ابتدا بایستی در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان ثبت نام کنند و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور از قسمت خدمات سازمان درخواست میهمانی و انتقال خود را ارائه کنند.

متقاضی میهمانی و انتقال مسئول صحت اطلاعات و اعلام واحد های درخواستی ارائه شده در خصوص شرایط خاص و درخواست خود خواهد بود و در صورت عدم احراز هر یک از اطلاعات ارائه شده تقاضا از شرایط بررسی خارج خواهد شد.

دانشجویان متقاضی انتقال توأم با تغییر رشته نیز از طریق سامانه سجاد بخش شورای بررسی موارد خاص مبدا و مقصد اقدام کنند.

دانشگاه انتخابی حتماً بایستی در شهر محل سکونت خانواده متقاضی یا حتی الامکان در صورت نبود دانشگاه در محل مذکور، در شهر های نزدیک تر به محل سکونت باشد تا از تردد های غیرضروری جلوگیری شود. متقاضیان همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل در خصوص سامانه از قسمت پشتیبانی سامانه درخواست خود را ارسال کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان از 11 اردیبهشت آغاز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان از 11 اردیبهشت آغاز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید