افزایش فعالیت مراکز مشاوره دانشگاه های علوم پزشکی ، برگزاری کارگاه های آموزشی بر اساس احتیاج دانشجویان

به گزارش بانه مارکت، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: مراکز مشاوره دانشگاه های علوم پزشکی بر اساس گزارش هایی که دریافت می گردد، فعال هستند و جلسات و کارگاه های آموزشی را بر اساس احتیاج دانشجویان برگزار می نمایند.

افزایش فعالیت مراکز مشاوره دانشگاه های علوم پزشکی ، برگزاری کارگاه های آموزشی بر اساس احتیاج دانشجویان

عباس شیراوژن، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه بانه مارکت، با اشاره به فعالیت مراکز مشاوره دانشگاه های علوم پزشکی گفت: مراکز مشاوره دانشگاه های علوم پزشکی بر اساس گزارش هایی که دریافت می گردد فعال هستند و جلسات و کارگاه های آموزشی را بر اساس احتیاج دانشجویان برگزار می نمایند.

وی اضافه نمود: برنامه غربالگری دانشجویان از سوی مراکزمشاوره اجرایی شده که شرایط سلامتی روحی و روانی دانشجویان را آنالیز می نمایند و مواردی که احتیاج به روان درمانی، تبادل نظر، مداخلات یا ارجاع به مراکز درمانی است را پیگیری می نمایند.

شیراوژن افزود: کارگاه های آموزشی مراکز مشاوره دانشگاه های علوم پزشکی در طول سال تحصیلی به صورت حضور و مجازی برگزار می گردد که این کارگاه ها بر اساس مسائل مطرح شده از سوی دانشجویان است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افزایش فعالیت مراکز مشاوره دانشگاه های علوم پزشکی ، برگزاری کارگاه های آموزشی بر اساس احتیاج دانشجویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش فعالیت مراکز مشاوره دانشگاه های علوم پزشکی ، برگزاری کارگاه های آموزشی بر اساس احتیاج دانشجویان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید