برگزاری ششمین نمایشگاه گلچین پروژه های علمی کاربردی مقطع کارشناسی

به گزارش بانه مارکت، اختتامیه ششمین نمایشگاه گلچین پروژه های علمی-کاربردی مقطع کارشناسی با همکاری معاونت پژوهشی دانشکده های برق و کامپیوتر و سازمان دانشجویان دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار گشت.

برگزاری ششمین نمایشگاه گلچین پروژه های علمی کاربردی مقطع کارشناسی

به گزارش بانه مارکت، این نمایشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار شد اما با استقبال قابل توجه دانشجویان همراه بود.

کمیته علمی منتخب از اساتید دانشکده های برق و کامپیوتر مسئولیت داوری فیلم های ارسالی از سوی دانشجویان را بر عهده داشتند و 18 پروژه علمی-کاربردی از میان پایان نامه های دوره کارشناسی توسط داوران انتخاب شد.

معیار انتخاب پروژه ها به عواملی چون ساخت یک محصول، پیاده سازی یک سیستم و شیوه ارائه آن بستگی داشت.

تمامی پایان نامه های ارائه شده توسط شرکت کنندگان در سایت آپارات به نشانی https://www.aparat.com/playlist/683339 بارگذاری شد.

اختتامیه این نمایشگاه در تاریخ 8 دی ماه برگزار شد و به پروژه های اول و دوم به انتخاب اساتید جوایز نقدی اهدا شد و همچنین به ارائه هایی که بیشترین بازدید و پسند را داشتند نیز جوایز نقدی تعلق گرفت. به تمامی ارائه کنندگان نیز لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود اعطا شد.

انجام پروژه های عملی -کاربردی توسط دانشجویان به دلیل ترکیب آموخته های آنان از کلاس های درس دانشگاه با تجارب آزمایشگاهی و دست یابی به تلفیق مطلوبی از علم و مهارت برای ورود به عرصه های کار و تولید بسیار حائز اهمیت است و این نمایشگاه از سال 1394 هر ساله به مناسبت هفته پژوهش با هدف توسعه و رشد فعالیت های پژوهشی دانشگاه و مرتبط با نیازها و اولویت های کشورمان برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری ششمین نمایشگاه گلچین پروژه های علمی کاربردی مقطع کارشناسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری ششمین نمایشگاه گلچین پروژه های علمی کاربردی مقطع کارشناسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید