بازار سودآور آفریقا به روی شرکت های دانش بنیان گگردده می گردد

به گزارش بانه مارکت به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی اقدام به برپایی پاویونی در ترکیه نموده است تا محصولات و خدمات فراوری شده در اکوسیستم فناوری و نوآوری کشورمان به بازار آفریقا ورود کند.

بازار سودآور آفریقا به روی شرکت های دانش بنیان گگردده می گردد

شرکت های فعال در زمینه نفت، گاز، پتروشیمی، پلیمر و پلاستیک، محصولات کشاورزی، ماشین آلات، نوشیدنی، مواد غذایی و بسته بندی، تجهیزات پزشکی، سلامت و دارو، خدمات فنی و مهندسی، صنایع ماشین آلات و تجهیزات، حمل و نقل و لجستیک، ساختمان و مصالح ساختمانی، گردشگری، فناوری اطلاعات، مخابرات، برق، الکترونیک و شهر هوشمند، صنایع معدنی و منسوجات، پوشاک، کیف و کفش می توانند در این پاویون محصولات خود را نمایش دهند.

نمایشگاه دروازه صادرات به آفریقا به منظور ایجاد یک شبکه تجاری و صادراتی گسترده به آفریقا و افزایش حجم تجارت بین ترکیه و دیگر کشورهای حاضر در این نمایشگاه با کشورهای آفریقایی26 تا 28 آذر 1401 در مرکز نمایشگاه استانبول برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه فرصت دیدار با برندها و تامین کنندگان پیشروی دنیا، تحقیق، تجارت، کشف نوآوری ها و بهره مندی از تجربه تصمیم گیرندگان پیشرو در صنایع مختلف را در زیر یک سقف فراهم می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازار سودآور آفریقا به روی شرکت های دانش بنیان گگردده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار سودآور آفریقا به روی شرکت های دانش بنیان گگردده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید