39 فیلم کوتاه در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در می آید

به گزارش بانه مارکت، تهران (پانا) - نایب رییس انجمن فیلم کوتاه ایران ایسفا اظهار داشت هر 39 فیلمی که در جشنواره فیلم کوتاه تهران پذیرفته شده بودند، در سی ونهمین جشنواره فیلم فجر داوری می شوند.

39 فیلم کوتاه در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در می آید

به گزارش مهر، کاوه سجادی حسینی نایب رییس انجمن فیلم کوتاه ایران ایسفا با اشاره به چگونگی شرکت فیلم های کوتاه در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، گفت: با توجه به اینکه بخش نمایش فیلم جشنواره فیلم کوتاه تهران در سال جاری برگزار نشد و نامزدی هم هنوز برای آن اعلام نشده است، هر 39 فیلم کوتاه داستانی راه یافته به این جشنواره، به بخش رقابتی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر راه یافته است.

وی اظهار داشت: نامزدهای دریافت سیمرغ از دل این 39 فیلم انتخاب و در نهایت برگزیدگان مشخص می گردد.

این کارگردان سینما تاکید کرد: با توجه به اینکه هیات انتخابی وجود ندارد، همه 39 فیلم کوتاه داستانی فرصت داوری در جشنواره فیلم فجر را دارند و این اتفاق خوبی است.

وی ادامه داد: البته هنوز نمی دانیم قرار است یک سیمرغ جایزه بدهند و یا همچنان قانون پذیرش فیلم های 15 دقیقه ای ادامه دارد یا خیر. با توجه به اینکه همه 39 فیلم در جشنواره داوری می شوند این احتمال وجود دارد که در این دوره قانون 15 دقیقه ای حذف شده باشد.

نایب رییس انجمن فیلم کوتاه تهران در پایان تاکید کرد: جشن مستقل سینمای کوتاه نیز با تغییراتی همراه شده است و قرار است از دوره بعد هر فیلمی کوتاهی که در جشنواره فیلم فجر سیمرغ بگیرند، مستقیم در جشن ایسفا در بخش مسابقه حاضر می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "39 فیلم کوتاه در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "39 فیلم کوتاه در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید