عکس، لیونل مسی دور از تیم ملی آرژانتین ، فوق ستاره حساس ترین بازی عمرش را از دست داد؟

به گزارش بانه مارکت، کاپیتان تیم ملی آرژانتین در تمرین دیروز این تیم غایب بود تا باعث نگرانی هواداران آلبی سلسته گردد.

عکس، لیونل مسی دور از تیم ملی آرژانتین ، فوق ستاره حساس ترین بازی عمرش را از دست داد؟

حضور سرخیو آگوئرو در تمرین پنج شنبه شب آرژانتین، تنها خبر مهم پیرامون آلبی سلسته نبود. غیبت لیونل مسی، فوق ستاره تیم لیونل اسکالونی باعث نگرانی هایی شد. اما خبرگزاری Ole نوشت که بازیکنان اصلی در سالن وزنه حضور داشته اند و تنها بازیکنان ذخیره در زمین چمن تمرین نموده اند که این مسئله، دلواپسی ها را کاهش داد اما خبر موندو دپورتیوو، حاکی از اتفاقات دیگری است.

این روزنامه اسپانیایی نوشته است که کاپیتان آرژانتین در جریان ملاقات برابر کرواسی از ناحیه همسترینگ پای چپ احساس ناراحتی نموده که این مسئله باعث شده است او نتواند در جلسه تمرینی این تیم حضور کامل داشته باشد.

البته موندو دپورتیوو خبر امیدوار نماینده ای را برای علاقه مندان به آرژانتین منتشر نموده و مدعی شده با وجود این آسیب دیدگی، اما مسی مسئله ای برای بازی با فرانسه ندارد و تقریبا همه مطمئن هستند او در ملاقات فینال حضور خواهد داشت.

این روزنامه نوشته است که در انتها ملاقات برابر کرواسی نیز کادر پزشکی شرایط آسیب دیدگی مسی را جویا شده که کاپیتان آلبی سلسته اعلام نموده است مشکل خاصی ندارد. در حال حاضر، شرایط دقیق مسی نامشخص است اما او برای بازی با فرانسه آماده خواهد بود.

جلسه تمرینی آرژانتین در شرایطی برگزار گردید که لیونل اسکالونی به اصحاب رسانه اجازه داد در محل تمرین آلبی سلسته حضور پیدا نمایند ولی دیدیه دشان به دور از چشم همگان و پشت درهای بسته، شاگردانش را تمرین داد.

منبع: همشهری آنلاین

به "عکس، لیونل مسی دور از تیم ملی آرژانتین ، فوق ستاره حساس ترین بازی عمرش را از دست داد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس، لیونل مسی دور از تیم ملی آرژانتین ، فوق ستاره حساس ترین بازی عمرش را از دست داد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید