سلاخی شدیم اما حتی یک عذرخواهی نکردند، به فیفا شکایت می کنیم

به گزارش بانه مارکت، احمد جمشیدی درباره آخرین شرایط شکایت باشگاه ذوب آهن از داوری بازی با ماشین سازی گفت: شکواییه خود را به فدراسیون فرستادیم و جلسه ای هم با حضور دبیر کل فدراسیون تشکیل شد. هنوز نتیجه به دستمان نرسیده است. شنیده ایم باید به کمیته انضباطی ارسال شود.

سلاخی شدیم اما حتی یک عذرخواهی نکردند، به فیفا شکایت می کنیم

سخنگوی باشگاه ذوب آهن درباره اینکه کمیته داوران تکرار این مسابقه را رد کرده است، تاکید کرد: ما از موضع خود کوتاه نمی آییم. آقای صفیری خیلی عادی از کنار یک شرایط بزرگ گذشتند و این برای باشگاه ذوب آهن قابل قبول نیست. او حتی حاضر نشد از مردم اصفهان با آن سلاخی که صورت گرفت، عذر خواهی کند. داور در آن مسابقه سر تیم را برید.

جمشیدی تاکید کرد: ترابیان داور این مسابقه نزدیک به 290 روز داوری نکرده بود؛ چطور او را به عنوان داور این بازی مهم گذاشتند؟ الان ذوب آهن شرایط خاصی دارد. ما همان موضع قبلی خود را ادامه می دهیم. ذوب آهن شکواییه ای تهیه کرده و تمام موارد از ابتدا تا انتهای بازی را در آن آورده است. داور 6 ماه هم محروم شود مشکل ما حل نمی شود. امیدواریم نتیجه ای در خور شان باشگاه ذوب آهن گرفته شود.

وی با اشاره به اخراج قاسم حدادی فر کاپیتان ذوب آهن از این بازی یادآور شد: جدا از دو گل که مردود اعلام شد، داور قاسم حدادی فر که از نظر اخلاقی و فنی زبانزد است را اخراج کرد. حدادی فر با چه گناهی کارت قرمز گرفت و بیرون رفت؟ ما این هفته بازی حساسی با فولاد داریم و نمی توانیم این اتفاقات را قبول کنیم. موضع ما جدی است و دنبال کار را حتما می گیریم. اگر توانستیم حقمان را اینجا می گیریم وگرنه از نهادهای بین المللی مثل فیفا می گیریم. ما تا آخر ایستاده ایم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سلاخی شدیم اما حتی یک عذرخواهی نکردند، به فیفا شکایت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلاخی شدیم اما حتی یک عذرخواهی نکردند، به فیفا شکایت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید