در مجمع فدراسیون والیبال چه گذشت؟

به گزارش بانه مارکت، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون والیبال امروز (شنبه) به ریاست معاون وزیر ورزش و جوانان در آموزشگاه ملی المپیک و پارالمپیک برگزار گردید.

در مجمع فدراسیون والیبال چه گذشت؟

به گزارش گروه ورزشی بانه مارکت، به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون والیبال به صورت آنلاین و به ریاست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان برگزار گردید.محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، فضل الله باقرزاده نماینده کمیته ملی المپیک، علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امورمشترک فدراسیون ها، جعفر سمیعی زفرقندی مدیرکل حراست وزارت ورزش، میلاد تقوی دبیر فدراسیون والیبال، مهدی اسلامی خزانه دار، محمد جواد یزدان پناه بازرس، مهدی مستجاب الدعوه مسئول امورمجامع و نمایندگان تربیت بدنی نیروهای مسلح، فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، فدراسیون آماتوری ورزش کارگری، باشگاه ها، مربیان، داوران، ورزشکاران بانوان و آقایان به صورت حضوری در این مجمع شرکت کردند.

روسا و سرپرست هیات های استانی والیبال نیز با حضور در ادارت کل ورزش و جوانان استان مربوطه به صورت آنلاین در مجمع عمومی فدراسیون والیبال شرکت کردند.

قرائت آیاتی از کلام الله مجید، پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و پخش کلیپی از عملکرد والیبال در سال 1398، زینت بخش آغازین مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون والیبال بود.

سپس رئیس فدراسیون والیبال در ارائه گزارش سال 98 فدراسیون، تاکید نمود که در نیمه نخست سال 98 شاهد افتخارات زیادی بودیم و اضافه کرد: والیبال در سال گذشته عملکرد بسیار خوبی داشت که قهرمانی جوانان ایران در دنیا به عنوان رکورد جدیدی در این رشته ورزشی ایران نیز به ثبت رسید.

داورزنی میزبانی دو هفته لیگ ملت ها در ارومیه و اردبیل و میزبانی قهرمانی مردان آسیا در تهران را از عملکردهای بسیار خوب والیبال ایران در سال 98 دانست و گفت: تیم ملی والیبال ایران در سال 98 برای دومین بار سهمیه بازی های المپیک کسب کرد و ساحلی نیز عملکرد خوبی داشت که امیدوارم سال جاری نیز این فرایند را ادامه یابد.

در ادامه مجمع، حسابرس فدراسیون والیبال گزارش خود را ارائه کرد و علی نژاد رئیس مجمع چند سئوال را بیان کرد و بازرس جواب آن ها را داد و در نهایت گزارش حسابرس فدراسیون به تصویب مجمع رسید.

گزارش سال 98 خزانه دار فدراسیون والیبال نیز در ادامه کار مجمع از سوی اسلامی مطرح شد. داورزنی در تکمیل گزارش خزانه دار و درباره موضوع بدهی باشگاه های لیگ رجحان و دسته یک به فدراسیون والبیال، گفت: این موضوع به عنوان یکی از موارد تخلف فدراسیون مطرح شده است.

رئیس فدراسیون والیبال با بیان این که بر اساس قوانین امکان یاری فدراسیون به باشگاه ها وجود ندارد و جرم محسوب می گردد، اضافه کرد: با توجه به این که تسویه باشگاه ها از سوی دستگاه های نظارتی و بازرسی الزام آور است، اصرار داریم که باشگاه ها هرچه سریع تر بدهی خود را بپردازند.

وی توضیح داد: از روسای هیات های استانی و مدیران کل ورزش و جوانان استان ها نیز انتظار همکاری بیشتر در این زمینه داریم.

در ادامه این مجمع، گزارش های اقتصادی و بازرسی سال 98 فدراسیون نیز به تصویب اعضای مجمع رسید. همچنین برنامه عملیاتی و بودجه سال 99 فدراسیون والیبال در این مجمع آنالیز و تصویب شد.

موضوع حامی اقتصادی فدراسیون والیبال دیگر موضوع مطرح شده در مجمع بود که رئیس فدراسیون والیبال درباره آن، اضافه کرد: بر اساس قرارداد قبلی، بانک گردشگری تا فروردین ماه سال 1400 حامی فدراسیون والیبال است.

داورزنی با بیان این که سال جاری به دلیل لغو تمامی مسابقات، بانک هیچ تبلیغی به وسیله والیبال نداشته است، گفت: در مذاکرات صورت گرفته، بانک گردشگری درخواست تمدید یک ساله قرارداد را دارد، اما این موضوع باید در مجمع فدراسیون تصویب گردد که بتوانیم برای سال آینده با 20 درصد افزایش، قرارداد همکاری را تمدید کنیم.

در ادامه مجمع، موضوع تمدید یک ساله قرارداد بانک گردشگری و آئین نامه اجرایی و انضباطی برگزاری مسابقات سال 99 فدراسیون والیبال، مطرح و تصویب شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "در مجمع فدراسیون والیبال چه گذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در مجمع فدراسیون والیبال چه گذشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید