خبرنگاران کرایه تاکسی ها در آستارا 23 درصد افزایش یافت

به گزارش بانه مارکت، آستارا - خبرنگاران - رئیس شورای اسلامی شهر آستارا از افزایش 23 درصدی نرخ کرایه تاکسی نسبت به سال گذشته بر اساس پیشنهاد شهرداری و موافقت دستگاه های مسئول اطلاع داد.

خبرنگاران کرایه تاکسی ها در آستارا 23 درصد افزایش یافت

فرهاد محسنی روز شنبه در گفت و گو با بانه مارکت اضافه کرد : بر اساس پیشنهاد شهرداری آستارا به شورای اسلامی شهر مبنی بر افزایش نرخ کرایه تاکسی، شورا با افزایش 23 درصدی آن موافقت کرد و مصوبه آن در ستاد تنظیم بازار و کمیسیون هماهنگی تعزیرات حکومتی آستارا به تصویب رسید.

وی اضافه کرد: این مصوبه از امروز در راستاهای مرکز آستارا و حومه شهر اجرایی می گردد چنانکه به عنوان مثال نرخ تاکسی تلفنی در داخل شهر از 40 هزار ریال به 45 هزار ریال افزایش یافته است.

وی بیان نمود: تاکسی های درون شهری و تعدادی از تاکسی های برون شهری که در راستا 20 کیلومتری مرکز شهر آستارا تا روستاهای بخش های مرکزی و لوندویل این شهرستان تردد می نمایند، مشمول این افزایش قیمت هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر آستارا گفت : این افزایش قیمت با توجه به تورم سالانه، هزینه های بالای حمل و نقل و درخواست رانندگان تاکسی های سازمان حمل و نقل همگانی آستارا اعمال و برچسب های افزایش قیمت در بین رانندگان توزیع شده است.

367دستگاه تاکسی شهری، هزار و 250 دستگاه تاکسی تلفنی، 70 دستگاه تاکسی بی سیم و 120دستگاه تاکسی محدوده 20 کیلومتری شهر در آستارا فعالیت می نمایند.

شهرستان گردشگرپذیر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران کرایه تاکسی ها در آستارا 23 درصد افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کرایه تاکسی ها در آستارا 23 درصد افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید