خبرنگاران افزایش نسبی دما برای تهران پیش بینی می گردد

به گزارش بانه مارکت، تهرن- خبرنگاران- اداره کل هواشناسی استان تهران گفت که از امروز تا روز یکشنبه افزایش نسبی دما برای تهران پیش بینی می گردد.

خبرنگاران افزایش نسبی دما برای تهران پیش بینی می گردد

به گزارش روز آدینه اداره کل هواشناسی استان تهران، شرایط جوی استان تهران تا فردا شب، آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری و دربعضی ساعات(بخصوص در بعدازظهر امروز) همراه با افزایش ابر و وزش باد و به ویژه درارتفاعات و بخش های شمالی استان گاهی با رگبار و رعد برق پیش بینی می گردد که دربخش های جنوبی استان گاهی وزش باد شدید موقت و خیزش گرد و خاک مورد انتظار است.

همچنین مجددا از روز دوشنبه شب تا روز سه شنبه با بروز ناپایداری های جوی، افزایش ابر و وزش باد و در ارتفاعات استان گاهی رگبار و رعد و برق رخ خواهد داد، از لحاظ دمایی امروز کاهش دما و از امشب تا روز یکشنبه افزایش نسبی دما پیش بینی می گردد.

بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای آدینه 34 و 24، شنبه 35 و 25، یکشنبه 38 و 25، دوشنبه 38 و 24 و سه شنبه 36 و 23 درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

ورامین با 42 درجه و فیروزکوه - امین آباد با 22 درجه سانتیگراد به ترتیب گرم ترین و خنک ترین نقاط استان طی 24 ساعت گذشته بودند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران افزایش نسبی دما برای تهران پیش بینی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران افزایش نسبی دما برای تهران پیش بینی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید