گل محمدی تکلیف کاپیتان پرسپولیس را معین می نماید

به گزارش بانه مارکت، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حالی خواهان تمدید قرارداد بازیکنان این تیم شده است که در بین اسامی درخواستی، نامی از سیدجلال حسینی نیست.

گل محمدی تکلیف کاپیتان پرسپولیس را معین می نماید

مدافع باتجربه پرسپولیس که در پنج قهرمانی متوالی فصول گذشته پرسپولیس جام را بالای سر برد قراردادش در خاتمه فصل به اتمام می رسد اما هنوز خبری از تمدید قراردادش نیست.

سیدجلال که در برخی از بازی های فصل جاری نیز طعم نیمکت نشینی را تجربه نموده است با 40 سال سن قرار است در این باره جلسه ای با یحیی گل محمدی داشته باشد.

سرمربی پرسپولیس میخواهد نشستی را با کاپیتان تیمش برگزار کند تا ضمن مصاحبه درباره شرایط او برای ادامه فعالیت در جمع سرخپوشان تصمیم گیری کند.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تمام اختیارات لازم در این حوزه را به یحیی گل محمدی داده است تا او درباره نحوه ادامه همکاری سیدجلال حسینی با سرخپوشان تصمیم لازم را بگیرد.

یحیی نیز تصمیم دارد مذاکره با سید جلال حسینی را با حفظ شأن این بازیکن که بار دیگر با ضعف مدافعان جوان تیمش تبدیل به بازیکن اصلی در قلب دفاع تیم شده است، برگزار کند و هرگونه فعالیتش را به عهده کاپیتان با تجربه سرخپوشان بگذارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "گل محمدی تکلیف کاپیتان پرسپولیس را معین می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی تکلیف کاپیتان پرسپولیس را معین می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید