عکستان را در سه گام ویرایش کنید

به گزارش بانه مارکت، حتماً برای شما هم تا به حال پیش آمده که از یک عکس خاطره دارید و می خواهید آن را چاپ کنید اما به دلیل پس زمینه نامناسب در عکس، مجبور می شوید از آن صرفنظر کنید. اینجاست که فناوری به کمک شما می آید و با کمک نرم افزارهای مختلف می توانید این موارد ناخواسته را از عکس خود پاک کنید.

عکستان را در سه گام ویرایش کنید

یکی از این نرم افزارها Movavi Photo Editor است؛ یک نرم افزاری حرفه ای و کارآمد برای حذف کردن موارد ناخواسته درعکس ها و تصاویر که با استفاده از آن براحتی می توانید تصاویر را همان طور که دوست دارید ویرایش کنید.با کمک این نرم افزار همچنین می توانید مواردی مانند نورها یا اشخاص اضافی را پاک کنید حتماً شما هم در مکان های عمومی قصد عکسبرداری داشته اید که در تصاویر خصوصیتان افرادی دیده می شوند که آنها را نمی شناسید.

با استفاده از این نرم افزار می توانید براحتی هر موردی مانند تصویر افراد غریبه را از تصاویرتان پاک کنید.کار با این نرم افزار بسیار آسان است و براحتی می توانید اشیا و موارد ناخواسته تصاویر را به ظریف ترین حالت ممکن پاک سازی کرده و تصاویر دلخواه را داشته باشید.

از ویژگی های نرم افزار Movavi Photo Editor می توان به وجود ابزارهای ویرایشی ضروری برای کاربر اشاره کرد. کاربر براحتی می تواند کارهایی از قبیل ادیت و روتوش تصاویر، حذف روشنایی های اضافی در تصاویر، ویرایش کنتراست های تصاویر و… را انجام دهد و از این قابلیت های ویرایشی بهره ببرد.

همچنین این نرم افزار قابلیت افزایش کیفیت تصاویر را دارد و براحتی می توانید کیفیت تصاویر را بالا ببرید.همه این کارها تنها در 3 مرحله انجام می شود.در گام نخست تصویر مورد نظرتان را باز و روی منطقه ای که موارد ناخواسته در آن وجود دارد کلیک کنید. حالا پاک سازی را استارت کرده و تصویر را ذخیره کنید. اگر شما هم به این نرم افزار علاقه مندید می توانید آن را به طور رایگان از وب سایت به آدرس www.P30world.com بارگذاری کنید.

منبع: ایران آنلاین

به "عکستان را در سه گام ویرایش کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکستان را در سه گام ویرایش کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید