سولدو: مقابل پرسپولیس فرصت خوبی را از دست دادیم

به گزارش بانه مارکت، سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بازیکنانم فرصت خوبی را برای اینکه دست پر از اینجا برویم، از دست دادند.

سولدو: مقابل پرسپولیس فرصت خوبی را از دست دادیم

به گزارش خبرنگار ورزشی بانه مارکت، زوانیمیر سولدو پس از شکست 2 بر یک تراکتور مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: به تیم پرسپولیس بابت این پیروزی تبریک می گویم. یک بازی پایاپای با آنها داشتیم و نیمه اول بازی خیلی خوبی انجام دادیم. بازیکنانم فرصت خوبی را برای اینکه دست پر از اینجا برویم، از دست دادند.

وی اضافه کرد: نیمه اول چند موقعیت تک به تک داشتیم که بازیکنان با بی دقتی آنها را از دست دادند. در ادامه تمام کوشش مان را کردیم که تیم حریف روی اشتباه ما به گل رسید و دیگر نتوانستیم جبران کنیم.

سولدو درباره عملکرد داوری و اینکه آیا پنالتی اعلام شده درست بود یا نه، گفت: نمی توانم بگویم که پنالتی بود یا نه؛ زیاد کار داوری را تفسیر نمی کنم.

سرمربی تراکتور درباره شرایط این تیم و اینکه ادامه کار برای او سخت تر شده است، گفت: بارها گفته ام و دوباره تکرار می کنم تراکتور با شرایطی که دارد فصلی سخت را پشت سر خواهد گذاشت. تمام کوشش ما این است از این شرایط بیرون بیاییم و امیدوارم این اتفاق عملی گردد.

سولدو درباره اینکه آیا برای تقویت تیمش بازیکن خاصی را در داخل یا خارج از کشور مدنظر دارد یا نه، اعلام نمود: فرصتی را در آغاز فصل از دست دادیم و جبران آن خیلی سخت است. پیدا کردن بازیکن خوب در داخل ایران خیلی سخت است و بازیکن خیلی کم داریم که به تیم اضافه گردد. از بیرون هم تمام کوشش مان را کردیم، اما بازیکنانی هستند که تمام فصل را از دست داده اند یا بازیکن آنچنانی نیست. بازهم کوشش می کنیم در نیم فصل یکی دو بازیکن به تیم ما اضافه گردد.

وی در مورد بحث واگذاری تراکتور و سلب مالکیت آن از زنوزی و تأثیر آن روی مسئله فنی تیم گفت: واقعاً این مسئله در اختیار من نیست. من کار فنی تیم را زیر نظر دارم و باید با باشگاه صحبت کنید تا ببینید چه موضعی روی این مسئله دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سولدو: مقابل پرسپولیس فرصت خوبی را از دست دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولدو: مقابل پرسپولیس فرصت خوبی را از دست دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید