ساخت نسخه هالیوودی دور دیگر

به گزارش بانه مارکت، اندکی پس از اعلام نام فیلم دور دیگر به عنوان برنده اسکار، هالیوود گفت نسخه انگلیسی این فیلم ساخته می گردد.

ساخت نسخه هالیوودی دور دیگر

به گزارش گروه فرهنگی بانه مارکت به نقل از ورایتی، در حالی که فیلم دور دیگر به عنوان بهترین فیلم بین المللی، اسکار 2021 را به دانمارک برد کوشش برای ساخت این فیلم در هالیوود بالا گرفته است.

حالا گفته می گردد لئوناردو دی کاپریو نیز امیدوار است بتواند در این بازسازی در نقش اصلی که در نسخه دانمارکی مدس میکلسن در آن بازی نموده بود، ظاهر گردد.

اما هنوز هیچ چیز جنبه رسمی پیدا ننموده است و در حالی که کمپانی فیلمسازی اپین وی متعلق به دی کاپریو در رقابتی جدی با کمپانی جیک جیلنهال و الیزابت بنکس پیروز شد تا حقوق این فیلم را خریداری کند، هنوز چیزی درباره آینده آن روشن نیست.

توماس وینتربرگ که ناباورانه برای کارگردانی دور دیگر نامزدی اسکار در بخش کارگردانی را هم کسب کرد، در فیلم جدید تهیه کننده اجرایی خواهد بود. وی همچنین در کنار توبیاس لیندهولم نویسنده فیلمنامه دور دیگر هم بود.

در هر حال هنوز کارگردان و نویسنده فیلم بازسازی معرفی نشده اند.

در مراسم اسکار که یکشنبه شب (به وقت محلی) در لس آنجلس برگزار گردید، وینتربرگ با سخنانی احساسی جایزه اش را به دختر فقیدش آیدا اهدا کرد. این دختر 19 ساله چهار روز پس از آغاز فیلمبرداری بر اثر تصادف جان باخت.

وینتربرگ گفت: می خواستیم فیلمی بسازیم که در ستایش از زندگی باشد و در نهایت فیلم را برای او ادامه دادیم. به یاد او. این فیلم یادمانی از دخترم است. تو هم بخشی از این معجزه هستی. شاید جایی به نوعی در این پیروزیت تاثیر گذاشتی.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ساخت نسخه هالیوودی دور دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت نسخه هالیوودی دور دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید