تخصیص 100 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت اقتصاد برای زلزله زدگان دنا خبرنگاران

به گزارش بانه مارکت، نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون گفت: 100 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت اقتصاد برای کمک به مناطق زلزله زده تخصیص یافت.

تخصیص 100 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت اقتصاد برای زلزله زدگان دنا خبرنگاران

به گزارش گروه دانشگاه بانه مارکت، مهدی روشنفکر، کننده مردم بویراحمد، دنا و مارگون با اشاره به تخصیص اعتبارات وزارت اقتصاد به مناطق زلزله زده دنا گفت: 100 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت اقتصاد برای کمک به مناطق زلزله زده تخصیص یافت.همکاری و سرعت بخشیدن به پرداخت تسهیلات قانون حمایت از مشاغل روستایی به ویژه پرداخت تسهیلات تکمیلی به طرح هایی که به دلیل نوسانات ناشی افزایش قیمت های بازار به بهره برداری نرسیده و نیاز به تأمین مالی مجدد دارند، ضروری است.

روشنفکر شرح داد: همه می دانیم که کرونا حوزه های مختلف از جمله اقتصاد را تحت تأثیر قرار داده و مردم در این شرایط سختی های فراوانی را تحمل می کنند که انتظار می رود امور مالیاتی در وصول مالیات ها دقت کند تا فشار ها مضاعف نباشد و در واقع با روش های ایجابی به دنبال دریافت درآمد ها باشد.

کننده مردم بویراحمد، دنا و مارگون بیان کرد: بانک ها در این شرایط کرونایی برای 3 قسط حداقلی 150 هزارتومانی که سرجمع 500 هزار تومان معوق نیست، مستمرا به مشتری زنگ می زنند که این فشار روانی به مردم را چندین برابر می کند و کاش همین فشار ها را بانک ها به کسانی که میلیاردی پول مردم را در قالب تسهیلات ارزان قیمت برده اند، می آوردند.

وی بیان نمود: یکی از مهم ترین سیاست های دولت ها و در مجموع حکومت حمایت از ازدواج جوانان بوده، ولی بانک ها با سختگیری ها که دارند برخی مواقع جوانان را از دریافت این وام مأیوس می کنند، تا جایی که می گویند اگر ضامن کوچک ترین بدهی را داشته باشد دیگر نمی تواند ضمانت کند، انتظار می رود وزارت اقتصاد و دارایی در این زمینه تدبیری بیاندیشد.

روشنفکرافزود: استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به داشته های خداوندی از جمله 20 درصد نفت و گاز، 10 درصد آب های سطحی، 2400 گونه گیاهی، 20 درصد جنگل های حوزه زاگرس و طبیعت زیبا می تواند توسط وزارت اقتصاد به عنوان پایلوت سرمایه گذاری انتخاب شود که انتظار می رود این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری کنند و ما آمادگی همکاری را داریم.

وی یادآورشد: رعایت اصل انصاف و عدالت با حفظ حقوق حقه دولت در وصول مالیات ها، کمک به تسهیل صادرات غیر نفتی اعم از صنایع دستی و سایر محصولات تولیدی استان توسط گمرک و تکریم بیمه گذاران در شرکت های بیمه ای و بهبود کیفیت خدمات بیمه ای به مردم ضروری است.

کننده مردم بویراحمد، دنا و مارگون با بیان اینکه افزایش قیمت نهاده ها و خوراک آبزیان و طیور طرح های استان بویژه شیلات را با مشکل جدی نقدینگی روبه رو کرده است، گفت: انتظار است بانک ها با تزریق سرمایه در گردش مانع از تعطیلی این کارگاه ها شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تخصیص 100 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت اقتصاد برای زلزله زدگان دنا خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخصیص 100 میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت اقتصاد برای زلزله زدگان دنا خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید