مصاحبه با بازیکن استقلال پس از ابتلا به کرونا: نه درد دارم و نه می ترسم!

به گزارش بانه مارکت، حسین پورحمیدی یکی از بازیکنانی بود که از سوی باشگاه استقلال به عنوان عضو مبتلا به ویروس کووید-19 معرفی شده است. گلر دوم آبی ها که در این فصل هنوز نتوانسته شرایط حضور در ترکیب اصلی را به دست بیاورد و امیدوار به آینده است.

مصاحبه با بازیکن استقلال پس از ابتلا به کرونا: نه درد دارم و نه می ترسم!

او به ماجرای پرالتهاب زمان اعلام خبر مبنی بر مثبت شدن تست کرونایش در فرودگاه پرداخت. پورحمیدی در این زمینه اینطور توضیح داد: من تا روز قبل از حضور در فرودگاه به همراه تیم تمرین کردم. نه دردی داشتم و نه دردی دارم! هیچکدام از این علائمی که برای این ویروس در خصوص سردرد، سرگیجه، سرفه، بدن درد و ... می گویند را نداشته ام و ندارم و به راحتی و بدون مشکل به همراه تیم تمرین کردم. اما روز گذشته وقتی در فرودگاه حاضر شدیم ناگهان گفتند کرونا داری!

پورحمیدی در ادامه درباره واکنش اش به این خبر از سوی مسئولان تیم گفت: چه واکنشی باید داشته باشم؟ گفتند تو و قائدی هم تست تان مثبت شده و باید برای قرنطینه به خانه بروید. نه مسئله ای نیست و با توجه به اینکه گفتم هیچ علائمی ندارم نه ترسیدم و نه شوکه شدم. حتی مسئله ای برای بویایی هم ندارم و نمی دانم که این چیست. اینطور بگویم که حتی از قبل هم بهتر شده ام و مسئله ای نیست.

دروازه بان استقلال درباره نحوه تست گیری نیز گفت: نمی دانم متعلق به کجا بود. در تمرین آمدند و از ما تست گرفتند و من نمی دانم که بیمارستان مسیح بود یا جای دیگر. مسئولان تیم حاضر بودند و در همان محل تمرین تست گرفتند. الان هم گفته اند باید برای تست بعدی آماده شوم، اما هیچ ضعف و علائمی ندارم.

منبع: ایلنا

منبع: فرارو

به "مصاحبه با بازیکن استقلال پس از ابتلا به کرونا: نه درد دارم و نه می ترسم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصاحبه با بازیکن استقلال پس از ابتلا به کرونا: نه درد دارم و نه می ترسم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید