نارضایتی آمریکایی ها از مدیریت ضعیف ترامپ در دوران کرونایی

به گزارش بانه مارکت، نتایج تازه ترین نظرسنجی ها نشان می دهد، بیشتر آمریکایی ها در حال حاضر از نحوه مدیریت شیوع بیماری کرونا توسط رییس جمهور خود ناراضی هستند.

نارضایتی آمریکایی ها از مدیریت ضعیف ترامپ در دوران کرونایی

به نقل از پایگاه خبری هیل، نظرسنجی ABC News،Ipsos که روز آدینه منتشر شد نشان داده است که 47 درصد از پاسخ دهندگان مدیریت شیوع کرونا توسط دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا را تأیید می نمایند در حالی که 52 درصد دیگر از آن ناراضی هستند. این درحالی است که نظرسنجی ها تا دو هفته پیش حاکی از رضایت اکثریت مردم از اقدامات دولت آمریکا در این زمینه بود.

طی این دو هفته تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به شدت افزایش داشته است و تعداد این بیماران در بعضی از شهرهای این کشور طی روزهای اخیر چهار تا پنج برابر شده است.

در نظرسنجی روز آدینه 89 درصد پاسخ دهندگان گفته اند نگران ابتلا به ویروس کرونا هستند؛ این رقم در مقایسه با نظرسنج پیشین 10 درصد افزایش داشته است. این نظرسنجی علاوه بر این نشان داده است که قریب به اتفاق شهروندان آمریکایی معتقدتد این ویروس زندگی روزمره آن ها را به شدت تحت تأثیر قرار داده است. در این میان 56 درصد از پاسخ دهندگان اعلام نموده اند که پیش بینی می نمایند این شرایط تا ابتدای ژوئیه ادامه یابد.

تا روز آدینه در آمریکا ابتلای بیش از 258 هزار نفر به ویروس کرونا تأیید شده است، در حالی که حدود 6600 نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند.،ایسنا

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و دنیا را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین

به "نارضایتی آمریکایی ها از مدیریت ضعیف ترامپ در دوران کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نارضایتی آمریکایی ها از مدیریت ضعیف ترامپ در دوران کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید