خبرنگاران 42 پروژه در بویراحمد افتتاح و یا کلنگ زنی شد

به گزارش بانه مارکت، یاسوج- خبرنگاران- در دهمین روز از دهه فجر 42 پروژه با 159 میلیارد تومان اعتبار در شهرستان بویراحمد با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان اجرایی افتتاح و یا کلنگ زنی شد.

خبرنگاران 42 پروژه در بویراحمد افتتاح و یا کلنگ زنی شد

به گزارش بانه مارکت، حسین کلانتری در حاشیه آئین افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان بویراحمد با تبریک دهه فجر، گفت: در آستانه یوم الله 22 بهمن ماه مبارک ترین روز در تاریخ جمهوری اسلامی قرار داریم روزی که مردم سرنوشت خود را معین کردند.

وی با اشاره به اینکه امروز 3 پروژه به نمایندگی از 42 پروژه در شهرستان بویراحمد افتتاح شد، اعلام کرد: با بهره برداری از این پروژه ها زمینه اشتغال 269 نفر ایجاد می گردد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: از مجموع 42 پروژه تعداد 31 پروژه عمرانی و 11 پروژه مالی بوده و از این تعداد 39 پروژه افتتاحی و 3 پروژه کلنگ زنی است.

کلانتری ابراز داشت: امید است با بهره برداری از این پروژه ها شاهد رشد و توسعه شهرستان بویراحمد در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات باشیم.

طرح های خط فراوری ورق طرح دار فولادی در شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج و کارخانه پرورش مرغ تخمگذار در کبگیان بویراحمد به نمایندگی از این طرح ها افتتاح شدند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 42 پروژه در بویراحمد افتتاح و یا کلنگ زنی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 42 پروژه در بویراحمد افتتاح و یا کلنگ زنی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید