تمهیدات جدید کرونایی با یاری رئیس کمیسیون پزشکی اتحادیه جهانی کشتی

به گزارش بانه مارکت، فدراسیون کشتی در نظر دارد با یاری دکتر بابک شادگان و در نظر دریافت تمهیدات جدید، بعد از صدور مجوز شروع فعالیت دوباره کشتی، مسابقات و تمرینات را استارت بزند.

تمهیدات جدید کرونایی با یاری رئیس کمیسیون پزشکی اتحادیه جهانی کشتی

به گزارش بانه مارکت، دکتر بابک شادگان با تابعیت ایرانی - کانادایی تنها ایرانی است که ریاست یکی از کمیسیون های اتحادیه دنیای کشتی را برعهده دارد.

دکتر شادگان رئیس کمیسیون پزشکی اتحادیه دنیای کشتی است که در تصمیمات پزشکی این اتحادیه و اجرای آن نقشی اساسی ایفا می نماید.

با توجه به شرایط کنونی دنیا در مواجهه با کروناویروس، درحالیکه در ایران هنوز مجوز شروع فعالیت مجدد باشگاه های کشتی صادر نشده، فدراسیون کشتی در نظر دارد این هفته جلسه ای با دکتر شادگان داشته باشد تا با توجه به اینکه در تقویم اتحادیه دنیای در سال 2020، هنوز چندین مسابقه رسمی لغو نشده و اتحادیه برگزاری آنها را محتمل دانسته است، تمهیدات جدید برای برگزاری تمرینات کشتی در سراسر کشور و مسابقات اندیشیده گردد.

قرار است نکات مهم پزشکی - ورزشی که رئیس کمیسیون پزشکی اتحادیه دنیای در اختیار فدراسیون کشتی قرار می دهد به صورت دستورالعمل در اختیار هیئت های کشتی سراسر کشور قرار داده گردد تا در استان های مختلف، بعد از صدور مجوز بازگشایی سالن های کشتی از سوی ستاد مقابله با کرونا، لازم الاجرا گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تمهیدات جدید کرونایی با یاری رئیس کمیسیون پزشکی اتحادیه جهانی کشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمهیدات جدید کرونایی با یاری رئیس کمیسیون پزشکی اتحادیه جهانی کشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید