تعطیلات کابوس ستاد مقابله با کرونای پایتخت

به گزارش بانه مارکت، استاندار تهران با تاکید بر لزوم آموزش زندگی توأم با کرونا به مردم گفت: باید سعی کنیم حساسیت سازی و آمادگی درازمدت در جامعه ایجاد کنیم.

تعطیلات کابوس ستاد مقابله با کرونای پایتخت

به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در نشست شورای فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، کرونا را بیماری جدی برشمرد که ماهیت پیچیده و ناشناخته ای دارد و به این زودی ها از دنیا حذف نمی گردد و تمامی سازمان ها و ارگان ها برای مقابله با آن احتیاج به آمادگی درازمدت دارند.

وی محدودیت های اعمال شده در تهران را عاملی مهم در کنترل بیماری در طی این دوران دانست و فرهنگ بالای مردم و اعتماد مردم به نیروی انتظامی را در اجرای این مداخلات مهم برشمرد و گفت: در ادامه این راستا ترویج و ارتقای فرهنگ پیشگیری در جامعه بسیار مهم است.

بندپی بر جلوگیری از فرسودگی و خستگی کادر بهداشت و درمان و تمامی افرادی که در نبرد با این بیماری درگیر هستند تاکید نمود و اضافه کرد: پیشگیری مهمترین راه چاره در این زمینه است و مردم باید با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفاظتی زنجیره بیماری را قطع نموده و میزان شیوع را کاهش دهند.

استاندار تهران، تعطیلات را کابوسی برای ستاد مقابله با کرونای پایتخت ذکر کرد و گفت: متاسفانه تعطیلات عواقب بدی از نظر افزایش شیوع و آمار بیماری در پی داشته است؛ بنابراین باید با اعمال محدودیت ها یاری کنیم تا زنجیره بیماری قطع و بیماری مهار گردد و نیروی انتظامی نقش ارزنده ای در نظارت بر اعمال محدودیت ها داشته است.

منبع: فرارو

به "تعطیلات کابوس ستاد مقابله با کرونای پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلات کابوس ستاد مقابله با کرونای پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید