تحرکات گمراه کننده آمریکایی ها قبل از آغاز گفتگوی راهبردی بابغداد

به گزارش بانه مارکت، نماینده وابسته به ائتلاف فتح در مجلس عراق درباره کوشش های گمراه کننده آمریکایی ها قبل از گفتگوی راهبردی میان عراق و آمریکا هشدار داد.

تحرکات گمراه کننده آمریکایی ها قبل از آغاز گفتگوی راهبردی بابغداد

به گزارش گروه سیاسی بانه مارکت به نقل از المعلومه، فاضل جابر نماینده وابسته به ائتلاف فتح در مجلس عراق درباره کوشش های گمراه نماینده آمریکایی ها قبل از تبادل نظری راهبردی میان عراق و آمریکا هشدار داد.

وی اضافه نمود: کسانی که افکار عمومی را درباره خروج آمریکایی ها از عراق می ترسانند و اینکه این خروج فاجعه مالی عظیمی را رقم خواهد زد به دو دسته تقسیم می شوند؛ نخست، کسانی که واقع گرا نیستند و نمی دانند که آمریکایی ها چه می نمایند و آمریکایی ها به طور عمد، عراق را از حیث مالی و سیاسی وابسته نموده اند.

جابر تاکید نمود: دسته دوم کسانی هستند که از آمریکا پول می گیرند تا افکار عمومی را گمراه نمایند که خروج آمریکایی ها به منزله فاجعه عظیم خواهد بود و هدف این دسته فراهم کردن فضای مثبت برای تبادل نظر نماینده آمریکایی است.

این نماینده مجلس عراق اعلام کرد: اگر خودمان بپرسیم که آمریکایی ها برای عراق چه کار نموده اند غیر از این است که آن ها ما از خرید سلاح منع، مقابل توافق عراق و چین ایستادند و مانع همکاری عراق با آلمان و اتحادیه اروپا برای توسعه شبکه برق شدند و مضاف بر این موضع واشنگتن در جریان جنگ با داعش هم برای همه مشهود و آشکار است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تحرکات گمراه کننده آمریکایی ها قبل از آغاز گفتگوی راهبردی بابغداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحرکات گمراه کننده آمریکایی ها قبل از آغاز گفتگوی راهبردی بابغداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید