انتشار عکس جنجالی توسط اشکان دژاگه؛ بی خیال کرونا

به گزارش بانه مارکت، اشکان دژاگه کاپیتان تراکتور دیشب با انتشار عکسی که دست در گردن دوستان و آشایان خود بود، به تبلیغ فروشگاهی پرداخت و نشان داد ترس از ویروس کرونا اصلی ترین دلیل او برای غیبتش در ایران و تمرینات تراکتور نیست.

انتشار عکس جنجالی توسط اشکان دژاگه؛ بی خیال کرونا

بهانه اشکان دژاگه برای بازنگشتن به ایران

ایسنا: اشکان دژاگه، کاپیتان تراکتور حدود یک ماه پیش در مصاحبه ای با سایت رسمی این باشگاه از مسوولان کشور و فوتبال خواست که لیگ نوزدهم ادامه پیدا نکند و به فکر ورزشکارانی مثل او باشند که کرونا جان آن ها را در فوتبال تهدید می نماید.

البته این طور به نظر می رسد که کرونا برای کاپیتان دوم تیم ملی فقط در زمین فوتبال است و این ویروس حق حضور در مغازه ها و فروشگاه ها را ندارد! دژاگه دیشب با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود ضمن تبلیغات یک فروشگاه، نشان داد به رعایت پروتکل ها و حفظ فاصله اجتماعی و فیزیکی خیلی اهمیت نمی دهد و دست در گردن دوستان و آشنایان خود عکس یادگاری می اندازد.

کشور آلمان در صندلی نهم کشورهایی است که بیش ترین مبتلا به کرونا را داشته اند و تعداد بیمارهای این تیم از 184 هزار و 923 نفر در تاریخ 16 خرداد به 187 هزار و 423 نفر در تاریخ 25 خرداد (امروز) افزایش یافته است. این نشان می دهد که شرایط در آلمان هم به خطرناکی ایران است و همین موضوع شبهه هایی در دلایل اصلی او برای بازگشت به ایران به وجود می آید.

بازیکن تیم فوتبال تراکتور که به خاطر ترس از کرونا هنوز به ایران برنگشته و در آلمان سکونت دارد، زمانی که علت غیبتش در تمرینات تراکتور مباحث اقتصادی و پرداخت نشدن مطالباتش گفته شد، خیلی زود این موضوع را تکذیب کرد و ترس از کرونا را بهانه بازنگشتنش به ایران و غیبت در تمرینات تیمش مطرح کرد.

حالا این برخورد دوگانه کاپیتان دوم تیم تبریزی نشان می دهد ویروس کرونا و ترس از ابتلا به آن جزو اولویت های بهترین بازیکن آسیایی تاریخ بوندسلیگاه از نگاه کاربران سایت AFC نیست و مسائل اقتصادی باعث شده تا او حتی در فاصله 2 هفته ای تا آغاز مجدد لیگ ایران در تبریز حاضر نباشد.

باید دید واکنش باشگاه تراکتور به این عکس و موضوع چه خواهد بود و چه توجیه قانع کننده ای برای بهانه ها و دلایل یکی از کاپیتان های خود بیاورد.

منبع: توریسم آنلاین

به "انتشار عکس جنجالی توسط اشکان دژاگه؛ بی خیال کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار عکس جنجالی توسط اشکان دژاگه؛ بی خیال کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید